0506 683 36 25
Telefon : 0506 683 36 25
Adres : Giresun Büyük Sanayi Sitesi 11 Nolu Sokak 5. Blok No:13 Merkez/GİRESUN
Giresun Hırdavat Dükkanı
Giresun Hırdavat Dükkanı

Giresun Hırdavat Dükkanı

 

Aradığınız profesyonelliği size istediğiniz her şekilde sağlamayı hedefleyen Cng Kimpaş Kurtoğulları Hırdavat Malzemeleri isimli firmamız birmilyonnokta.com üyelerindendir. Firmamızda yapı market ve hırdavat alanında aradığınız her türlü malzemeyi bulabilirsiniz. Giresun’da hizmet vermekte olan firmamızın merkezdeki en yakın yapı market olmasıyla övünmekteyiz. Bu sayede bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Biz de ihtiyaçlarınıza kolaylıkla ve en profesyonel şekilde cevap verebiliriz.

 

İnşaat sektöründe kullandığınız malzemelerin kalitesiyle yaptığınız işin sağlamlığı ölçülür. Eğer sizde yaptığınız işin güvenilir ve sağlam olmasını istiyorsanız bize güvenebilirsiniz. Her türlü çeşitte ve kalitede inşaat malzemeleri ve yapı malzemeleri satışımız mevcuttur. Kullandığınız malzemelerin yanında aynı şekilde iş güvenliği de çok önemlidir. İşçilerinizin güvenliğini sağlamak demek işinizin devamlılığını sağlamak demektir. Aradığınız her özelliği karşılayabilecek kalitede iş güvenliği malzemeleri ve iş elbiseleri satışı hizmetlerimiz arasındadır. Giresun yapı market ve hırdavat sektöründe alanımızın en iyisi olmayı hedeflemekteyiz.

 

Her çeşit el aletleri ve hırdavat malzemeleri satışımız bulunmaktadır. Firmamız yapı market ve hırdavat alanında ihtiyacınız olan her şeyi karşılamak için kendini sürekli geliştirmektedir. Ürün kapasitemizi sürekli arttırarak her türlü isteğinize cevap verebilmek uğruna çalışmaktayız.

 

Çok yönlü olmak adına inşaat alanının yanında elektrik alanında da her türlü elektrik malzemeleri ve jeneratör satışlarımız mevcuttur. Bunun yanı sıra sıhhi tesisat malzemeleri satışımızda bünyemizde bulunmaktadır. Kalitesi ve profesyonelliğiyle övünen firmamızı ihtiyacınız olan her alanda tercih edebileceğinize dair bize güvenebilirsiniz.

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014